تاریخچه

شرکت مهندسی کوشه با این انگیزه تاسیس شد که در عرصه‌ی تخصصی فعالیت خود اقدامات خاص و باکیفیتی  عرضه کند که در سطح اعلای توان مهندسی باشد و تلاشی هرچند کوچک در راستای اعتلای تمدن ایران باشد.

موسسان کوشه جمعی از دانش‌آموختگان زبده‌ی دانشگاهی هستند که پس از یک دهه فعالیت در عرصه‌های مخلتف مهندسی عمران و کسب تجارب گوناگون اقدام به تشکیل این شرکت نمودند. فعالیت اولیه کوشه بر مهندسی ساختمان متمرکز بود اما پس از مدتی و از آنجا که توسعه پایدار یک اصل کلیدی برای کوشه بوده است، تمرکز شرکت بر موضوع پایش سلامت و تعمیر و نگهداری معطوف گشت تا از سرمایه‌های کالبدی کشور به بهترین نحو استفاده شود.

مزیت خاص کوشه عمل بر مبنای علم و توجه کامل به رابطه این دو است. عمل‌زدگی در مهندسی عمران منجر به ساخت بناهای بی‌کیفیتی می‌شود که در کوتاه‌ترین زمان ممکن جلوه‌های ناکارآمدی آنها آشکار می‌شود. به همین دلیل مشورت و همکاری با بهترین متخصصان و اساتید عمران در کشور جز اصول کاری کوشه می‌باشد.

تصمیم کوشه بر این است که خاص‌ترین پروژه‌ها را با بهترین کیفیت‌ها در کوتاه‌ترین زمان و با کمترین هزینه ممکن به مشتریانش به انجام رساند. از این رو مشتاقانه به دنبال پروژه‌هاییست که انجام آنها خطیر بوده و نیازمند دانش روز و توان اجرایی بالا می‌باشد.

ارزش‌ها

ارزش‌های حاکم بر کوشه صرفا مجموعه‌ای از شعار نیست بلکه اعتقاد قلبی ما این است که پایبندی به این اصول عامل ایجاد برکت در کار و رضایت مشتریان می‌گردد. ما در کوشه صداقت در مراودات و انصاف در معاملات را به عنوان بنیادی‌ترین اصل سرلوحه رفتار با مشتریان، سهامدران و همکاران خود قرار داده‌ایم. شفافیت در عملکرد و بهره وری در فعالیت‌ها همراه با حس مسئولیت‌پذیری و تعهد تیم ما در قبال کارفرمایان خود باعث شده که به عنوان یک شریک تجاری پایدار شناخته شویم.  ما در کوشه همواره تلاشمان بر این بوده که با انجام پروژه‌ها در کمترین زمان ممکن و با صرفه اقتصادی منافع کارفرمایان تامین گردد و دو طرف از نتایج این مشارکت بهره مند گردند.

چرا کوشه؟

ما در شرکت کوشه مزیت ها و برتری های خود را در نتیجه ویژگی های زیر می دانیم:

ارائه خدمات طراحی، تامین مصالح و اجرا

Banner image

به روز نگه داشتن دانش تخصصی شرکت از راه تحقیق و توسعه

Banner image

بهره مندی از گروه مهندسی متخصص و کارآزموده

Banner image

در نظر گرفتن اصول توسعه پایدار در اجرای پروژه ها

Banner image

بکارگیری فن آوری‌های نوین در طراحی، اجرا و مانیتورینگ

Banner image

همراهی با مشتریان پس از اتمام کار

Banner image

ساختار

کارفرمایان

شرکت مهندسی کوشه سازان مانا که در ابتدا با نام گروه مهندسی کوشه فعالیت خود را آغاز کرده‌بود، از سال 1390 به صورت تخصصی در زمینه‌­ی تعمیر، نگهداری و مقاوم‌سازی سازه‌­ها آغاز نمود. از همین رو در طول این مدت، افتخار آن را داشته تا با کارفرمایان فراوانی همکاری نماید. آنچه در ادامه مشاهده می‌­شود، تعدادی از کارفرمایانی  هستند که این شرکت در طول این سال‌­ها با آن­ها همکاری نزدیک داشته است.

Client logo
Client logo
Client logo
Client logo
Client logo
Client logo
Client logo
Client logo
Client logo
Client description. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque mollis ex eu blandit scelerisque.
Client logo
Client logo
Client logo